Agenda

maandag 25 februari tot en met
vrijdag 1 maart

Voorjaarsvakantie

vrijdag 19 april
geen les i.v.m. goede vrijdag

maandag 22 april tot en met vrijdag 3 mei

Meivakantie

vrijdag 31 mei
geen les i.v.m. Hemelvaart

 

 

 

 

 

 

Onze privacyverklaring
Onze algemene voorwaarden

Theaterlessen voor kinderen en jongeren van 4 t/m 18 jaar!

Ben jij gek op acteren, zingen en/of dansen? Ben je een echt podiumbeest en op zoek naar een podium, met leuke theater- en musicallessen in een gezellige groep? Dan is Jeugdtheaterschool Marmelijn dé plek voor jou!
Wekelijks leven veel kinderen en jongeren zich uit in verschillende theaterlessen. In toneel-, theater- en musicalklassen krijgen spelers vanaf september les, waarna ze ieder jaar een voorstelling opvoeren in Theater de Speeldoos. In de lessen maak je op speelse wijze kennis met alle facetten van het theater maken. Van improviseren tot teksten leren en van Shakespeare tot een klucht of komedie. Samen maak en speel je met andere acteurs een voorstelling!

INSCHRIJVEN SEIZOEN 2019-2020

Ben je enthousiast geworden, schrijf je dan nu in via deze link voor het nieuwe seizoen 2019-2020. Het exacte lesrooster voor het nieuwe seizoen is nog niet bekend, maar te zijner tijd nemen we hierover contact met je op. Meer informatie over inschrijven, lesgelden en -rooster vind je hier.

Heb je vragen over welke les voor jou geschikt is of andere vragen over de lessen? Mail dan met Marc van Driel (marcvandriel@marmelijn.nl) of bel hem op 06 - 16 62 13 41‬.

 

Contact

Docenten
Marc van Driel - dramadocent en
                            artistiek leider
marcvandriel@marmelijn.nl

Mireille Verheijen - dramadocent
mireille@marmelijn.nl

Sander Koning - dansdocent
sander@marmelijn.nl

Esther Schoenmakers - zangdocent
esther@marmelijn.nl

Bestuur
Voorzitter: Jessica Kanters
voorzitter@marmelijn.nl
Leerlingenadministratie:
Helen Maier
leerlingenadministratie@marmelijn.nl
Penningmeester: Remko Franssen
penningmeester@marmelijn.nl


Postadres

Kampstraat 12, 3741 AR Baarn
info@marmelijn.nl